Pożyczka przez internet – utrata pracy

Pożyczka przez internet – gdy stracisz pracę

Pożyczka przez internet - utrata pracy

Utrata pracy – utrata środków pieniężnych?

Czy utrata pracy musi być jednoznaczna z brakiem zasobów finansowych?

Czy od tej chwili musimy pogodzić się z tym, że po prostu: „Nie mam pieniędzy”!?

Kategorycznie, „Nie”!

Po pierwsze, można mieć oszczędności!

        Oszczędzać oczywiście musimy się nauczyć, co nie jest proste „w świecie powszechnej konsumpcji” – ale nie jest niemożliwe.

       Naukę oszczędzania dobrze zacząć od, „rozpoznania tematu”. Zainteresujmy się rozważaniami ekspertów na temat oszczędności ( Nie bójmy się statystyk! Fakt, że czterech na pięciu Polaków nie odkłada pieniędzy „na czarną godzinę” – nie dyskredytuje Cię!), zapoznaj się z szeroką gamą produktów oszczędnościowych ( Nawet nie myśl o oszczędzaniu, w przysłowiowej „skarpetce”.

     Dzisiaj najlepszy produkt oszczędnościowy i jednocześnie najbardziej pewny, to albo konto oszczędnościowe z dzienną lokalizacją odsetek albo lokata terminowa „z dziennym procentem”) i skorzystaj z kalkulatorów oszczędzania ( Dowiedz się, ile uda Ci się zaoszczędzić, jeśli będziesz odkładał zaledwie 100 zł w miesiącu! ).


Po drugie, pożyczka przez Internet. Jeśli nie udało Ci się zgromadzić oszczędności ( Nie oceniamy Cię –wiele osób jest pesymistycznie nastawionych „do tej czynności” – dopóki nie przekona się, jakie oszczędzanie może być przyjemne!) lub jeżeli nie chcesz z nich teraz skorzystać ( Masz inny cel, nie chcesz się od niego oddalać, tylko dlatego, że „w tej chwili” nie masz pracy!), to pożycz pieniądze przez Internet!

           Przemyśl tylko to, na co chcesz przeznaczyć te środki

(Najlepiej aby była to inwestycja, może zainwestujesz w swoje samozatrudnienie?;

-szkolenie internetowe, stacjonarne

-nauka języka

-sprzęt, narzędzia….)

i dokładnie przyjrzyj się wszystkim ofertom ( W swoich analizach uwzględnij oferty tradycyjnych banków, banków internetowych i instytucji pozabankowych, rozważ także możliwość pożyczenie pieniędzy „od swojego wirtualnego sąsiada”) pożyczek.