Szybka pożyczka bez BIK – sposób na domowy kryzys finansowy

Szybka pożyczka bez BIK – sposób na domowy kryzys finansowy

Kryzys w domowych finansach – przyczyny i skutki

Do kryzysu w domowych finansach najczęściej dochodzi w przypadku

utraty pracy, przez któregoś z domowników,

Wypadku, choroby

Nieprzewidzianych wydatków

nieprzewidziany zakup - sposób na kryzys finansowy

Lub kilku z tych czynników naraz

Po prostu, wydajemy pieniądze i tego nie kontrolujemy! Nie kontrolują się rodzice, dzieci, panny i kawalerowie, seniorzy ! Kontroli nad finansami nie mają ani mężczyźni ani kobiety.

Przyczyn „niekontrolowanego budżetu domowego”, nie możemy poszukiwać w wykształceniu, miejscu zamieszkania czy w miejscu pracy – kryzys może dotknąć każdego, komu „brakuje kontroli” lub „nie został niej nauczony”.

Skutkiem powyżej opisanego kryzysu finansowego „w domowych warunkach”, w najgorszym wypadku, może być: całkowity brak, lub znaczący niedobór środków do życia!

Do takiej sytuacji, nie dojdzie, jeśli „zaczniemy działać, nie będziemy bierni”. Tutaj obowiązuje jedna zasada: „Im szybciej tym lepiej”. „Im szybciej przyznamy się, że Nasz portfel jest prawie pusty – tym szybciej staniemy na nogi”. Do dzieła!

Domownicy w kryzysie finansowym – możliwe drogi „wyjścia”

Szybka pożyczka bez BIK – czyli kredyt „na chwilę”, bez informacji o stanie Waszych finansów ( życia kredytowego Twojej rodziny – wszystkich ubiegających się o „chwilówkę/szybką pożyczkę”). To rozwiązanie dobre dla tych, którzy wiedzą, że ten kredyt, „odmieni ich sytuacje. Na przykład, jeśli wiesz, że za kilka miesięcy rozpoczniesz nową pracę ( wiesz już, że pracodawca na 100% podpisze z Tobą umowę) lub zaczniesz na rynku pracy „działać sam” ( jesteś w trakcie otwierania działalności i masz już „umówionych klientów”) i tylko przez ten czas ( czas oczekiwania), nie będziesz miał pieniędzy, to pomysł jest trafiony!

Dodatkowa praca – praca dorywcza nie jest tylko i wyłącznie dla studentów! Jeśli w Twoim budżecie domowym pojawiła się „dziura”, to „nie siedź i nie marudź”, tylko zacznij szukać! Nie mów, że „Jestem już dorosły…i nie dla mnie praca przy roznoszeniu ulotek” . To dodatkowe pieniądze dla Twojej rodziny! I szansa na „odrobienie strat”! Nie bój się zmian, jeśli do tej pory, nie pracowałeś „w tym zawodzie”, to nie znaczy, że sobie nie poradzisz,