Szybkie pożyczki bez BIK – pożyczaj i myśl – mądrość finansowa

 

Szybkie pożyczki bez BIK – pożyczaj i myśl – mądrość finansowa

Wykorzystaj swoją szansę na „odbudowanie swoich finansów”!

Szybkie pożyczki bez BIK, to jeden z produktów kredytowych, pozwalających „stanąć na nogi”.

Jeśli znalazłeś się w sytuacji „bez wyjścia w banku” (np.nie masz regularnych wpływów na konto)– to sięgnij, właśnie po nie.

Absolutnie nie myśl o sobie w kategoriach, „nieuczciwego klienta”, który nie spłacał kredytów, na czas.

„Nie analizuj, nie oceniaj, nie wracaj…do przeszłości”. Skup się na tym, co jest „tu i teraz” i pomyśl o stabilnej „na przyszłość”.

Zaczynam od spłaty zobowiązań! Tak, nie zaczynamy od „nowej inwestycji”, tylko „reperujemy stare należności” ( Całkowicie wystarczy, jeśli Twoje raty kredytów, staną się „bieżące”.

Nie, nie…za pomocą „chwilówki/szybkiej pożyczki” nie musisz spłacać, (nie możesz spłacać), całego kredytu! „Nie obrażaj się na bank…”! I zmień zaistniałą sytuacją, przecież wcześniej współpraca układała się Wam bez zarzutu, prawda?)

W przyszłości będę rozwijać swoją mądrość finansową!

 

Mądrość finansowa, to bardzo cenny nabytek, w świecie wszędobylskiej reklamy, super promocji, kart kredytowych. 

Dlatego będąc w jej posiadaniu, nie będziemy traktować szybkich pożyczek bez weryfikacji w bik, jak wielokrotnego sposobu na wyjście z braku stabilizacji finansowej. 

Stan Twoich finansów nie jest stabilny ( szczerze mówiąc „zapożyczyłeś/aś się po same uszy”), sytuacja wymaga pomocy, ale tylko „jednorazowego wsparcia”.

W dalszym etapie swojego świadomego ( definicja mądrości finansowej ściśle wiąże się z pojęciem „świadomość finansowa”) życia finansowego, musisz „lepiej planować swoją przyszłość” .

Przede wszystkim zacznij prowadzić notatki! Jeśli często korzystasz z karty płatniczej, to zadanie masz ułatwione! Priorytetem Twoich „świadomych działań finansowych” jest stabilizacja ( stabilizacja finansowa łączy się z poczuciem bezpieczeństwa przez wszystkich członków rodziny!), nigdy o tym nie zapominaj 

Nie daj się skusić na promocje…

W spokoju zastanów się, co jest Ci naprawdę potrzebne do szczęścia? Przypomnij sobie, jak się czułeś, gdy „otrzymywałeś kolejne wezwanie do zapłaty”, czy chcesz powtórzyć, to nieprzyjemne uczucie? Tylko dlatego, że nie potrafisz przejść obojętnie wobec żadnej reklamy?